DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları

DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları

₺55.71
Stokta var
p29494

  Birim Tipi: Gram
  Paket Boyutu: 18cm x 18cm x 18cm (7.09in x 7.09in x 7.09in)
 • bölgesel Özelliği: Avrupa
 • tema: Aşk
 • Marka Adı: DHX SW
 • malzeme: Kristal
 • stil: Feng Shui

 • Demir pyrit nuggets
  Demir pirit en ortak sülfür mineraller dünyanın daha halk olarak bilinen Aptal altın. Onun adı var görünüyor çünkü sadece gibi altın insanlara ne bilmiyorum gerçek altın görünüyor gibi! Bile Var, gerçekten hiçbir şey aptalca yaklaşık demir pirit!
  Bu bir toprak eleman, hangi yangın enerji ile rezonansa anlamına gelir. Yangın de anlamına sıcaklık, beslenmesi özellikleri güneş, ve kendi kendi güç kullanarak kendi servet oluşturmak için yeteneği. Bu olabilir bir eril taş doğada, ama Sen çok yararlanabilir enerjileri bu taş hayata getirebilir. Bu belirtir canlılık ve ruhu, ve mümkün dokunun potansiyel içine. Sürekli akışını sembolize fikirleri, ve çalışma ile belirlenmesi ve güven.
  Resmin renk ışık sorunu çünkü farklı olduğunu. Biz en iyi sizin için.

  Etiketler: Ucuz DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları, Yüksek Kalite DHX SW 100g demir pyrit nuggets mineral noktası kuvars kristal doğal pyrit taş şifa reiki ve dekorasyon odası el sanatları, Çin Taşlar Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler